Mikulić: Želimo stvoriti europsku perspektivu za mlade ljude u našoj domovini

Mikulić: Želimo stvoriti europsku perspektivu za mlade ljude u našoj domovini

Gost današnje emisije Naše TV „Dobar dan Hercegovino“ bio je predsjednik Mladeži HDZ BiH, Mario Mikulić koji je prezentirao program i agendu održavanja predstojeće Međunarodne konferencije „Europska mladež“ u Čapljini, u četvrtak, 6. rujna u Čapljini.

Mikulić je predstavio glavne ciljeve održavanja ovog međunarodnog događaja koji se organizira u Bosni i Hercegovini i koji će okupiti preko 300 mladih ljudi iz naše zemlje kao i Republike Hrvatske.

„Gosti naše konferencije su mladi ljudi koji su istaknuti dužnosnici i predvodnici jedne pozitivne europske priče i upravo takvu perspektivu želimo donijeti u Bosnu i Hercegovinu. Naziv konferencije „Europska mladež“ postavljen je kao okvir unutar kojeg će biti prezentirana iskustva iz EU i mogućnosti kako u Bosni i Hercegovini ostvariti sigurnu budućnost za mlade ljude, naš narod i sve buduće generacije. Svjesni smo negativnih trendova koja se događaju u našem društvu i upravo zbog takvih pojava želimo svima jasno istaknuti i pokazati kakvu domovinu želimo. Ovdje je naš dom i želimo biti predvodnici novih ideja našeg društva i zajednice“, kazao je Mikulić.

Mladež HDZ BiH još jednom upućuje poziv i srdačnu dobrodošlicu svim mladim ljudima da budu njihovi gosti na Međunarodnoj konferenciji u Čapljini, 6. rujna s početkom u 17 sati u hotelu Mogorjelo.

/HMS/

na vrh članka