Upozorenje
  • JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /var/www/vhosts/radioljubuski.ba/httpdocs/images/stories/2011/galerije/sloga_porazena_u_jablanici
Napomena
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2011/galerije/sloga_porazena_u_jablanici

sloga_porazena_u_jablaniciU okviru 8. kola Druge Lige FBIH u nogometu ljubuška Sloga je odigrala utakmicu u Jablanici kod Turbine. Domaći su već na početku dobro otvorili utakmicu i dva puta zatresli mrežu gostiju u prvih 20-tak minuta i riješili pitanje pobjednika. Do poluvremena je Turbina povisila na 4:0, a u drugom poluvremenu je tempo pao i unatoč par prilika za gostujuće nogometaše kraj su dočekali sa 6 golova u mreži.

Očit je bio nedostatak kapetana Vučića, Bezera, Nižića, Bunoze, golmana Sušca te par drugih igrača zbog kartona i ozljeda. Većina njih će biti spremna za gradski derbi protiv Bigestea koji je na rasporedu u nedjelju. Inače Bigeste je jučer na Babovcu poražen od Tomislava sa 0:1.