Petnaestogodišnji dječak iz Bratunca utopio se u Drini
Petnaestogodišnji dječak iz Bratunca utopio se danas u Drini kod izletišta Rajska plaža, saznaje Srna.
- Objavljeno u Svaštaraš
Petnaestogodišnji dječak iz Bratunca utopio se danas u Drini kod izletišta Rajska plaža, saznaje Srna.
Danijela Kuna spasila je mladića inicijala M.E. iz Bugojna koji je kupajući se bio potonuo tijekom poslijepodnevnih sati u subotu na Kukavičkom jezeru u Kupresu.
FBI je otvorio istragu o tome kako se američki milijarder Jeffrey Epstein mogao ubiti u zatvoru gdje je čekao početak suđenja za trgovinu seksualnim robljem, piše BBC.
Kako su izvijestili iz policije, sinoć je oko 21 sat u centru Zagreba izboden muškarac.
Osumnjičeni je kod sebe imao nekoliko komada oružja. Kada je zapucao u džamiji su se nalazila trojica vjernika. Svladala ga je jedna osoba i predala policajcima.
Posljednjih mjeseci u Međugorju je snimljeno više uznemirujućih scena na kojima se mogu vidjeti ljudi koji ispuštaju nekontrolirane zvukove, tresu se, a nad njima svećenici mole…
Uspon na vrh Lupoglav, na planini Prenj, bio je poprilično zahtjevan za četvero Ljubušaka, koji su se odlučili na ovaj pothvat.
Rukometaši Izviđač Central osiguranja na II. Međunarodnom rukometnom turniru „Swisslion“, koji se igra u Trebinju, osvojili su peto mjesto pobjedivši domaću ekipu Leotara rezultatom 28:23, poluvrijeme (14:13) za ekipu Izviđača.
Blagdan sv. Dominika, utemeljitelja Reda propovjednika, svečano je proslavljena u četvrtak, 8. kolovoza 2019. u filijalnoj crkvi sv. Dominika u Dolama.
O držano je Osmo zavjetno hodočašće selima župe Tolisa. U petak od 17:00 sati vjernici su se počeli skupljati u samostanskoj i župnoj crkvi Uznesenja Marijina na Raščici, a u 18:00 sati okupljene hodočasnike pozdravio je voditelj i organizator hodočašća fra Zvonko Benković. U svome nagovoru potaknuo je vjernike da promisle zbog čega su došli u popodnevnim satima u crkvu, što su donijeli sa sobom i za što će moliti na putu dok budu hodočastili za zavjetnim Gospinim.