Pregrađe i Grab u finalu 15. MNL MZ; Prolog i Ljubuški finalisti 8. MNL do 16 god. starosti Istaknuto

Pregrađe i Grab u finalu 15. MNL MZ; Prolog i Ljubuški finalisti 8. MNL do 16 god. starosti

Utakmice polufinala 8. MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigrana u utorak – 14.8.2018. god. :

1. PROLOG – LISICE/VAŠAROVIĆI 4:1 (3:0).

Strijelci: 1:0 Ivan Herceg (8), 2:0 Jure Herceg (15), 3:0 Petar Herceg (15), 3:1 Josip Šošić (18), 4:1 Dominik Herceg (21).

2. LJUBUŠKI 1 – PREGRAĐE 2:1 (2:1).

Strijelci: 1:0 Marko Čuljak (1), 2:0 Marcelo Miličević (7), 2:1 Filip Bebek (14).

Lista strijelaca:

9 – Leo Granić (Pregrađe),
7 – Josip Šošić (Lisice/Vašarovići),
6 – Marko Čuljak (Ljubuški 1),
5 – Andrej Nosić (Radišići), Irhad Ajeti (Ljubuški 1),
4 – Mateo Herceg (Prolog), Josip Šimić (Ljubuški 1), Jakov Bebek (Pregrađe)
3 – Ante Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Marcelo Miličević (Ljubuški 1),
2 – Filip Bebek (Pregrađe), Filip Kraljević (Lisice/Vašarovići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Mateo Mucić, Vinko Ševo, Mihael Herceg i Luka Bubalo (Hardomilje/Hrašljani), Dorian Medić (Radišići), Tomislav Kardum (Otok).
1 – Ivan Herceg, Jure Herceg, Petar Herceg i Dominik Herceg (svi Prolog), Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar, i Ivan Šunjić (Radišići), Josip Dugandžić, Ante Milićević , Šimun Mandić (Hardomilje/Hrašljani), Ag Zvonimir Jelčić.

Rezultati utakmica polufinala 15. „Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ odigranih u utorak, 14.8.2018.god.:

1. PREGRAĐE – VELJACI/ORAHOVLJE 3:0 (1:0).

Strijelci: 1:0 Tomislav Bošnjak (19), 2:0 Domagoj Kuran (37), 3:0 Tomislav Bošnjak (40).

2. GRAB – STUBICA/ZVIRIĆI/BIJAČA 3:2 (3:1).

Strijelci: 1:0 Ante Bebić – ml. (4), 1:1 Ante Batinović (7), 2:1 Mijo Marinović (8), 3:1 Mijo Marinović (10), 3:2 Drago Miličević (27).

Lista strijelaca:

6 – Renato Perić (Ljubuški 2), Teo Herceg (C.Grm).
5 – Ilija Mišetić (Veljaci/Orahovlje), Darko Dodig (St/Zv/Bi) Jure Dragičević (Studenci), Zvonimir Markotić (Grab), Tomislav Bošnjak (Pregrađe)
4 – Drago Miličević (St/Zv/Bi), Domagoj Kuran (Pregrađe), Mateo Kraljević (Hardomilje/Hrašljani), Luka Herceg (C.Grm), Mile Herceg (Prolog), Marko Bošnjak.
3 – Mijo Marinović (Grab), Josip Markotić (Grab), Marin Vidović (Pregrađe), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje), Petar Luburić (Studenci).
2 – Ante Bebić (Grab), Vinko Kolak (Veljaci/Orahovlje), Mirko Miletić (Pregrađe), Ivan Džolić (Ljubuški 2), Ante Nuić (CCM), Mirko Jelčić, Ivan Grbavac (Šipov/Vojn), Matej Nižić (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković (Studenci), Franjo Bošnjak (Humac 2), Milan Vučić, , Niko Bublo, Antonio Vučić.
1 – Mladen Dragičević i Matej Dragičević (Studenci), Mate Herceg i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marin Majić (Vitina), Dario Petrušić, Domagoj Petrović i Filip Jelinić (Humac 1), Tomislav Dodig, Ivan Bubalo (Cerno), Alen Grbavac i Veselko Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Frano Čolak (Grljevići), Blago Bilić i AnteGranić (Vašarovići), Ante Mušan, Alen Mušan, Ivan Vukojević, Mijo Marinović, Ante Batinović (St/Zv/Bi), Jure Vučić (CMC).

Zbog dobivenog izravnog crvenog kartona igrač: Ilija Mišetić (Veljaci/Orahovlje) po članku 12, stavak 1. Disciplinskog pravilnika kažnjava se jednom utakmicom neigranja. Izrečena kazna bit će izvršena na prvoj slijedećoj utakmici navedene momčadi.

Raspored za četvrtak, 16.8. 2018. godine – FINALNA VEČER

20,00 TREĆE MJESTO 8. MNL do 16 god. starosti: Lisice/Vašarovići – Pregrađe
20,45. PRVO MJESTO 8. MNL do 16 god. Starosti: Prolog – Ljubuški 1
21,30: TREĆE MJESTO 15. MNL MZ: Veljaci/Orahovlje – Stubica/Zvirići/Bijača
22,30: PRVO MJESTO 15. MNL MZ: Pregrađe – Grab

Izvor: Ljportal.com

na vrh članka