HNL: Inter nadigrao Rudeš u Zaprešiću

U prvoj utakmici 6. kola Prve HNL Inter je kao domaćin u Zaprešiću svladao Rudeš 3:0.

Susret je bio odlučen već u prvom poluvremenu u kojemu su postignuta sva tri pogotka. Domaćin je poveo u 16. minuti iz kaznenog udarca, a precizan s bijele točke bio je Komnen AndrićMarko Burzanović u 23. minuti pogađa za 2:0, a konačnih 3:0 postavio je Andrej Šimunec u 39. minuti.

Uvjerljivo vodstvo Zaprešićani su do kraja dvoboja zadržali stigavši do druge prvenstvene pobjede. Pred 200 gledatelja sudio je Marin Vidulin iz Kanfanara.

Inter je ostao šesti sa sedam bodova, koliko ima i peta Gorica, dok je Rudeš ostao posljednji s jednim osvojenim bodom.

Dinamo je sa 13 bodova vodeći, ispred Rijeke koja ima 11, te Osijeka i Lokomotive koji imaju po 10 bodova.