NBA: Hezonja startao i postigao dva poena

U NBA ligi odigrane su samo četiri utakmice, a od hrvatskih košarkaša zaigrao je samo Mario Hezonja.

Njegovi New York Knicksi poraženi su od Portlanda 118:114, a Hezonja je prvi put počeo u startnoj postavi Knicksa. Na parketu je proveo 17 minuta, no ubacio je tek dva poena, uz 20 posto šuta. Ostvario je i tri skoka, jednu asistenciju i jednu osvoejnu loptu.

Portland je do pobjede predvodio CJ McCollum s 31 poenom, a Damian Lillard dodao je 29, uz osam dodavanja i šest skokova.

Portland je nadoknadio zaostatak od deset koševa i u zadnjoj je četvrtini nadigrao Knickse sa 53:39. Tim Hardaway Jr. je bio najbolji strijelac New Yorka s 32 koša.

Toronto Raptorsi su sa 93:91 pobijedili Orlando Magic, a pobjednički koš na zvuk sirene za kraj zabio Danny Green. Kawhi Leonard je predvodio Toronto s 18 ubačaja, Pascal Siakam je dodao 15 i devet skokova, a Serge Ibaka 14 koševa i također devet skokova. Fournier je bio najbolji u redovima Orlanda s poena.

Brooklyn Netsi su sa 104:92 bili bolji od Miami Heata, kojem je ovo peti uzastopni poraz. D'Angelo Russell je zabio 20 koševa za Brooklyn, a Hassan Whiteside 21 za Miami, a tome je dodao 23 skoka.

John Wall je ubacio 30, a Bradley Beal 27 za Washington Wizardse, koji su sa 125:118 svladali gostujuće Los Angeles Clipperse. Washington je u prvom poluvremenu gubio čak 24 koša, a zaostatak na početku zadnjeg dijela utakmice iznosio je devet koševa.  Kod Clippersa najbolji je bio Tobias Harris koji je utakmicu završio s 29 koševa i devet skokova.

Rezultati i ljestvica NBA lige:

Orlando Magic - Toronto Raptors            91-93
Washington Wizards - LA Clippers          125-118
Miami Heat - Brooklyn Nets                 92-104
New York Knicks - Portland Trail Blazers  114-118
(Mario Hezonja je odigrao 17 minuta za New York, zabio je dva koša i upisao tri skoka, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu)