Mostar SG Staklorad još jednom pobijedio Brotnjo i stigao na korak od nove titule prvaka BiH

Malonogometaši mostarskog Starog Grada svladali su večeras u Čitluku MNK Brotnjo sa 6:1 u drugoj finalnoj utakmici prvenstva Bosne i Hercegovine te tako stigli nadomak osvajanja treće uzastopne titule prvaka BiH.

U jednom tvrdom poluvremenu, čvrstom, taktički jako dobrom, nije viđeno previše uzbuđenja, a gosti iz Mostara su na odmor otišli s vodstvom od 2:1.

Drugo poluvrijeme bolje otvara MNK Brotnjo, međutim Stanislav Galić je zaključao mrežu svog gola, te je to omogućilo napadačima da napune mrežu domaćih. Radmilović, dva puta Jelić i Lazarević su pogađali za uvjerljivu pobjedu Mostaraca.

Tako će Mostarci imati priliku da u trećoj utakmici, ovaj put u Mostaru, ostvare pobjedu i tako stignu do treće uzastopne titule prvaka Bosne i Hercegovine, prenosi Futsalbalkan.